Vítejte v e-shopu společnosti ABB pro přístroje a rozváděče nízkého napětí

Všechny nízkonapěťové přístroje a systémy ABB vyhovují mezinárodním normám jako IEC, EN aj. Od roku 1996 všechny vyráběné a dodávané přístroje nesou označení CE nutné pro volný oběh zboží v rámci Evropské unie.

Vážení zákazníci,

ke dni 31. 12. 2017 bude ukončen provoz ABB e-shopu na této adrese.
Jako případnou náhradu pro elektronické objednávání zboží, příp. k informaci o dostupnosti zboží, je možné využívat náš korporátní nástroj Common Business OnLine – CBOL, který naleznete na adrese https://bolservices.it.abb.com/cbol/default.

V případě, že ještě nemáte přístupová oprávnění do systému CBOL, prosím kontaktuje svého obchodního zástupce ABB.

Pro získání dalších technických informací o našich produktech můžete rovněž využít webové stránky www.abb.cz/nizkenapeti.

O nás

Untitled Page
ABB - VÁŠ SPOLEHLIVÝ PARTNER V OBLASTI NÍZKONAPĚŤOVÝCH PŘÍSTROJŮ A SYSTÉMŮ

ABB představuje světovou špičku ve vývoji a výrobě zařízení pro výrobu, přenos a distribuci elektrické energie a má rovněž výrazný podíl na růstu a rozvoji takových odvětví, jakými jsou doprava, průmyslová automatizace a řízení, technologie pro sledování a kontrolu životního prostředí. Úsilí více než 100 000 pracovníků ve 100 zemích světa je zaměřeno na vybudování moderní průmyslové společnosti.

Spolehlivost, výkonnost a bezpečnost jsou společnými vlastnostmi všech ABB výrobků, což umožňuje splnit i ty nejnáročnější požadavky uživatelů. ABB každoročně vkládá nemalé prostředky do vývoje a využívání nejmodernějších technologií, a to s jediným cílem: zajistit svým zákazníkům dlouholetou prosperitu. ABB výrobci orientovaní na vývoj a výrobu NN zařízení Vám prostřednictvím firmy ABB nabízejí ucelený sortiment nízkonapěťových přístrojů a systémů.

Mezinárodní charakter firmy ABB přispívá ke značnému rozšíření ABB výrobků po celém světě. To však také klade důraz na zvládnutí různých norem, homologací a zvyklostí každé ze zemí, kde ABB své produkty nabízí. Všechny ABB nízkonapěťové přístroje a systémy vyhovují mezinárodním normám jako IEC, EN aj. Od roku 1996 všechny vyráběné a dodávané komponenty nesou označení CE nutné pro volný oběh zboží v rámci Evropské unie. Všechny produkty splňují požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu - EMC. Testování a certifikace ABB výrobků probíhá v nejuznávanějších evropských a světových zkušebnách. Všechny naše závody a výrobci jsou držiteli certifikací ISO 9001, 14001 a OHSAS 18001.


Sortiment přístrojů nízkého napětí

Kompaktní a vzduchové výkonové jističe
Stykače a tepelná relé
Odpínače a přepínače
Pojistky, pojistkové odpojovače a odpínače
Spouštěče typu Softstart
Elektroměry
Ovládací a signalizační prvky
Koncové spínače a mikrospínače
Modulární přístroje - System pro M Compact
Motorové spouštěče
Plastové a plechové rozvodnice, rozváděče, krabice a žlaby
Inteligentní instalační systém ABB i-bus® KNX/EIB
Komponenty pro kompenzaci účiníku
Elektronické přístroje
Programovatelné automaty
Elektronické měřící transformátoryJsme držiteli certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001

Certifikát ISO 9001
Certifikát ISO 14001
Certifikát OHSAS 18001