Vítejte v e-shopu společnosti ABB pro přístroje a rozváděče nízkého napětí

Všechny nízkonapěťové přístroje a systémy ABB vyhovují mezinárodním normám jako IEC, EN aj. Od roku 1996 všechny vyráběné a dodávané přístroje nesou označení CE nutné pro volný oběh zboží v rámci Evropské unie.

Vážení zákazníci,

ke dni 31. 12. 2017 bude ukončen provoz ABB e-shopu na této adrese.
Jako případnou náhradu pro elektronické objednávání zboží, příp. k informaci o dostupnosti zboží, je možné využívat náš korporátní nástroj Common Business OnLine – CBOL, který naleznete na adrese https://bolservices.it.abb.com/cbol/default.

V případě, že ještě nemáte přístupová oprávnění do systému CBOL, prosím kontaktuje svého obchodního zástupce ABB.

Pro získání dalších technických informací o našich produktech můžete rovněž využít webové stránky www.abb.cz/nizkenapeti.

Ke stažení

ZDE NALEZNETE VYBRANÉ PODKLADOVÉ MATERIÁLY K NAŠIM PŘÍSTROJŮM

ETIM databáze – databáze přístrojů nízkého napětí ABB v ETIM klasifikaci verze 5.0

Data pro elektroprojekční softwary a výkresová dokumentace - databáze přístrojů nízkého napětí ABB v příslušných formátech pro elektroprojekční softwary (EPLAN, ElProCAD, VEROX, PCSCHEMATIC, ELCAD a EngineeringBase) a 2D výkresová dokumentace (blokové výkresy, rozměrové výkresy a schémata) těchto produktů ve formátech pro AutoCAD a jiné CAD systémy

Databáze 3D modelů – globální ABB databáze 2D výkresů a 3D modelů výrobků pro řídící aplikace, kde jsou po registraci volně k dispozici dokumenty v nejrůznějších formátech.
Upozornění: Aplikace obsahuje kromě 3D modelů velké množství 2D výkresů, v tomto směru je však teprve rozvíjena. Pokud tedy nenajdete příslušný výkres zde, nahlédněte prosím ještě do naší lokální databáze (odkaz výše).

Obrázková databáze – obrázky produktů rozdělené do složek podle produktových řad

Aplikační programy do ETS pro přístroje ABB i-bus® KNX
Produktové manuály a další podklady pro přístroje ABB i-bus® KNX

PDC-CZ - program Panel Design Configurator, česká verze (Striebel & John)
Pro aktualizaci či instalaci programu se prosím obraťte na Jiřího Mynáře, jiri.mynar@cz.abb.com, 543 145 457.